Asukoht

Äärelinna elu

Kummeli majad asuvad Raadi-Kruusamäe vaiksemas piirkonnas, mida ümbritsevad madalakorruselised majad. Piirkonna haljastus on külluslik ning vaatamata sellele, et Kummeli asub linnas, on ümbruskond meeldivalt rahulik.

KUMMELI droon1

Lasteaed ja kauplused

Kummeli majadest üle tee asub lasteaed "Klaabu". Igapäevased ostud saab teha autot kasutamata, sest Selver ja Maxima asuvad paarisaja meetri raadiuses.

Kummeli lähiala lasteaed

Raadi park

Pisut rohkem kui kilomeetri kaugusel asub ajalooline Raadi mõis vaatega järvele. Jälgige koos lastega dendropargis aastaaegade vaheldumist või pidage sõpradega mõisapargis piknikut.

Kummeli lähiala Raadi

Eesti Rahva Muuseum

Täiesti uued võimalused vaba aja sisustamiseks loob Eesti Rahva Muuseum. ERM on rahvusmuuseum, aga mitte ainult: see on mitmekülgne õpi- ja kultuurikeskkond, kuhu muu hulgas rajatakse kinosaal väärtfilmide vaatamiseks, black-box saal kontsertide ja teatri jaoks, restoran, kohvik ja lastetuba. Kõik see vaid 15-20 min jalutustee kaugusel.

KUMMELI erm

Kergliiklusteed ja sportimisvõimalused

Raadi mõisa juurest algab 3,2 km pikkune Kõrveküla-Tartu kergliiklustee, mis sobib nii jooksmiseks, rattasõiduks kui ka rulluisutamiseks.

Kummeli lähiala sport

Seikluspark ja Emajõe rand

Tartu seikluspark asub 20 min jalutuskäigu kaugusel Narva mnt 126B, kus saavad end proovile panna nii suured kui väikesed. Emajõe liivarand ei ole samuti kaugel. Pakkige rannakott ning valides vaiksed romantilised aedlinna kõrvaltänavad, jõuate 15 minutiga Emajõe äärde rannamelu nautima.

Kummeli lähiala rand

Kesklinna lähedus

Tartu mitmekesine meelelahutus- ja kultuurielu ei ole kaugel. Erinevad üritused, laadad, kaubanduskeskused ja söögikohad on maksimaalselt 30 minuti kaugusel. Kesklinnaga on hea ühistranspordiühendus, kuid sinna on lihtne jõuda ka jalgsi või autoga.

Kummeli lähiala kesklinn

Võtke ühendust!

Küsige, mis teid huvitab.
Või jätke meile oma andmed ja võtame teiega ise ühendust.

Oliver Vare

Müügijuht
+372 564 66747

Võtke ühendust

*
*

Võtke ühendust!