Hoone

 

majad

Väliruum

Koos hoonete vahelise väliruumiga moodustavad Kummeli majad tervikliku elukeskkonna. Laste mänguväljak, jalutusrajad ja haljasalad on just kui kodu osa. Selleks, et väliruum oleks kooskõlas majadega, on ruumi planeerimisel kaasatud ka maastikuarhitektid. Kõik selleks, et igal Kummeli elanikul oleks kodune tunne!

Kummeli väliruum

Garaaživõimalus

Iga korteri juurde kuulub üks parkimiskoht kinnistul, kuid lisatasu eest saab soetada ka garaažikoha. Pakutav lisamugavus on kindlasti meeldiv vihmase ilma või lumisema talvega.

Kummeli garaazh

Panipaik soklikorrusel

Korteriostuga saab kaasa ka ühe panipaiga soklikorrusel. Kõik, mida ei ole igapäevaselt vaja, saab mugavalt paigutada panipaigaruumi.

Kummeli panipaigad

Suured rõdud ja terrassid

Kummeli kortermajad paistavad silma erakordselt suurte rõdude ja terrasside poolest. Need on just kui korteri pikendus: suvisel ajal saab nautida hommikust päikesepaistet ja ergutavat kohvi. Rõdudel ja terrassidel on valgustus, mis loob sooja koduse tunde ka pimedamal ajal!

KUMMELI rõdu

Avar trepikoda

Ruumikas trepikoda teeb iga jalgrattasõbra ja lapsevankri omaniku meele heaks, sest ruumi jagub kõigile. Läbi klaasuste paistab trepikotta rohkelt loomulikku valgust.

KUMMELI trepikoda

 

Mugavused ja kvaliteet

  • Kaasaegsed lahendused
  • Väärikas arhitektuur
  • Hea taristu
  • Läbimõeldud väliruum

  • Parkimiskoht
  • Panipaik soklikorrusel
  • Suured rõdud ja terrassid
  • Garaaživõimalus

Kummeli kolaazhiriba

Kummeli kolaazhiriba

Just teile sobiv viimistluspakett

Teie otsustamisprotsessi lihtsustamiseks pakume omalt poolt kaht siseviimistluspaketti: Gustav ja Hans. Mõlemad siseviimistluspaketid on koostatud kasutades naturaalseid materjale, millega on võimalik tutvuda Redman Kinnisvara büroos. 


Viimistluspakett Gustav

Sisaldub korteri hinnas. Saate valida seinavärve ja keraamiliste plaatide värvi. Põrandakatteks on naturaalne 3-lipiline tamme laudparkett. Sanitaarkeraamika Gustavsberg ja segistid Hansgrohe.Viimistluspakett Hans

Lisatasu eest. Saate valida seinavärve ja keraamiliste plaatide värvi. Põrandakatteks on naturaalne 1-lipiline tamme laudparkett. Sanitaarkeraamika Hansgrohe ja segistid Duravit.

Ehitusinfo

Vundament

Hooned rajatakse lintvundamendile. Vundamendi taldmik tehakse raudbetoonist. Alusmüüritis laotakse õõnesplokkidest, sarrustatakse ning täidetakse betooniga.


Kandvad seinad

Välisseinte soojustuse paksus on kuni 20 cm. Hoonete soklikorruse kandeseinad tehakse 24 cm täisbetoneeritud õõnesplokkidest. Ülejäänud korruste kandeseinad tehakse 19 cm täisbetoneeritud õõnesplokkidest.Vaheseinad

Korterite vahelised seinad ehitatakse 19 cm täisbetoneeritud õõnesplokkidest. Siseseinad on metallkarkassil kipsplaatseinad, karkassi vahe on heliisolatsiooni tagamiseks villaga täidetud.


Vahelaed

Vahelagedeks on 22 cm paksused õõnespaneelid. Heliisolatsiooniks villaplaat paksusega 30 mm.


Küte

Korterelamus on kaugküte, soojasõlm asub keldrikorrusel. Korterite küttesüsteemid on kollektorjaotusega ning küttekehadeks on radiaatorid. Korterites on küttearvestid soojakulu mõõtmiseks. Vannitoas on põrandaküte. Korterelamutel on B-klassi energiamärgis.


Ventilatsioon

Majas on tsentraalne reguleeritav soojustagastusega sundventilatsioon, mis tagab optimaalse mikrokliima ja väiksema soojakao ning küttekulud.


Elekter

Elektriarvestid on kaugloetavad ja asuvad maja kilbiruumis. Igas korteris on jaotuskilp.


Nõrkvool

Korterites on kaabel-TV ja internetivalmidus (võimalik liituda Starmani või Teliaga). Nõrkvoolu (kaabel-TV ja side) jaotuskilp asub korteris. Fonolukusüsteem samuti korteris. Hoones on ette nähtud üldkasutatavaid pindasid hõlmav autonoomne tulekahjusignalisatsioonisüsteem. Igas korteris on suitsuandurid.


Veevarustus

AS Tartu Veevärk. Mõõturid asuvad köögis ja vannitoas või duširuumis.


Avatäited

Kortermajal on puitraamidega aknad. Maja välisuks on metall-klaasuks. Postkastid asuvad tuulekojas.


Rõdud ja terrassid

Rõdupiirded - metallraamil puit. Rõdu põrandad - karestatud veekindel vineer.


Väliruum, parkla ja mänguväljak

Parkla on valgustatud ja piiratud tõkkepuuga. Majade vahel sisehoovis paiknev mänguväljak on samuti valgustatud. Parkimise ala on asfalteeritud, jalgteed on kaetud kiviplaadiga. Territoorium on haljastatud.


Hinnatud arhitektuur

Piirkonna planeeringu arhitektuurse kavandi on välja töötanud arhitektuuribüroo Agabus, Endjärv & Truverk Arhitektid. Kummeli ehituse peatöövõtja on Tartu Ehitus, kellega on koostöö kestnud juba mitme Kummeli maja ehitamisel.

2014. aastal pälvis Kummeli 16 maja Tartu parima uue kortermaja tiitli. Kummeli terviklikuks planeeritud ja kvaliteetselt teostatud kinnisvara on paljudest teistest pakkumistest hinnatum ja väärtuslikum.

mattias architect11

Võtke ühendust!

Küsige, mis teid huvitab.
Või jätke meile oma andmed ja võtame teiega ise ühendust.

Oliver Vare

Müügijuht
+372 564 66747

Võtke ühendust

*
*

Võtke ühendust!