Müügiinfo

Ostuprotsess on mugav ja lihtneKoos meie esindajaga saab tutvuda valmis majade ja vabade korteritega, korteri viimistluse valikuid saab näha meie kontoris. Tutvuge info ja uudistega meie kodulehel ja Facebookis ning soovi korral pakume konsultatsiooni meie kontoris.


Kui sobiv korter on välja valitud, siis sõlmitakse ostuhuvilistega notariaalne müügileping, millega ostja tasub 10% korteri ostuhinnast.

Enne lepingu sõlmimist soovitame ostjal konsulteerida oma panga nõustajaga. Sõltuvalt eluasemelaenu pakkuvast pangast võib olla vajadus koostada korteri tulevase turuväärtuse kohta eksperthinnang panga poolt aktsepteeritava hindaja poolt.


Viimistluse valik ja ehitustööde muudatused tuleb kokku leppida määratud tähtpäevaks. Soovi korral pakume võimaluse osta korter koos köögimööbliga.

Korteri omandiõigus antakse üle asjaõiguslepingu sõlmimisega siis, kui korter on valmis ja ostja võtab selle üleandmise-vastuvõtmise aktiga vastu. Siis toimub ka ülejäänud ostusumma tasumine. Ostjale antakse korteri kasutus- ja hooldusjuhend.

Palju õnne, oletegi uue kodu õnnelik omanik!

Kodulehe kasutustingimused ja oluline teave

Kodulehel www.kummeli.ee esitatud info ei oma õiguslikku tähendust kinnistu müügilepingu sõlmimisel. Arendaja võib enne müügilepingu sõlmimist teha esitatud info ulatuses muudatusi, sealhulgas muuta müügihinda, ehitusprojekti, viimistlusmaterjale, tähtaegasid ja teisi olulisi omadusi. Kodulehel esitatud pildid on illustreeriva tähendusega. Korterite müügitingimused lepitakse kokku lepingueelsete läbirääkimiste käigus ja fikseeritakse notariaalses müügilepingus.

Kodulehe sisu (pildid, logod, tekstid ja fotod) on kaitstud autoriõigusega, selle kasutamine ja levitamine ilma autori nõusolekuta ei ole lubatud.

Võtke ühendust!

Küsige, mis teid huvitab.
Või jätke meile oma andmed ja võtame teiega ise ühendust.

Oliver Vare

Müügijuht
+372 564 66747

Võtke ühendust

*
*

Võtke ühendust!